تکنیک های آرایشی برای جوان تر شدن

آرایش مناسب تأثیر زیادی در زیبایی صورت دارد و باعث می شود صورت چندین سال جوانتر به نظر برسد. اگر بهترین لوازم آرایشی را دارید ، اما نمی دانید چگونه از آنها استفاده کنید و آرایش مناسبی دارید ، حتی با وجود این لوازم جانبی نمی توانید زیبا و جوان به نظر برسید.Details
برای جوان تر به نظر رسیدن ، از چند روش ساده آرایش استفاده کنید و سن کمتری را نشان دهید. در این قسمت از دنیای مد مرطوب ، شما را با تکنیک های آرایش برای جوانتر نشان دادن آشنا می کنیم.Details

با این روش های آرایشی زیبا و جوان باشید
از کرم مرطوب کننده استفاده کنید
پوست خشک همیشه پیرتر به نظر می رسد ، بنابراین برای جوانتر نشان دادن پوست ، بهتر است پس از شستن صورت ، از کرم مرطوب کننده استفاده کنید.
Details
اگر از مرطوب کننده استفاده نکنید ، مواد آرایشی به لایه های خشک تری می چسبند و باعث می شوند پوست قابلیت ارتجاعی و زبری خود را از دست بدهد. بنابراین پوست را با کرم های نرم کننده یا کرم های بدون روغن آبرسانی کنید.
Here
لوسیون مرطوب کننده

از پرایمر استفاده کنید
Here
قبل از استفاده از چشم از پرایمر چشم استفاده کنید زیرا برای خنثی سازی تورم و قرمزی چشم بسیار مناسب است.

زیربنای صورت را به درستی انجام دهید
آرایش هایی که طبیعی تر به نظر می رسند همیشه به زیبایی صورت شما می افزایند و جوان تر به نظر می رسند ، بنابراین برای زیباتر و جوانتر نشان دادن صورت از کرم ضد آفتاب و کرم پودر با پوشش کم استفاده کنید. برای پوشش کوتاه صورت استفاده کنید.
Click Here
کرم های مرطوب کننده پودر روی پوست بهتر از انواع دیگر پودرها می خوابند. یک سکه کوچک خامه پودر در کف دست خود بریزید و آن را روی صورت خود بمالید.
Details
چشم ها را بزرگتر کنید
برخی اشتباهات آرایشی می تواند چشمان شما را کوچکتر نشان دهد. چشمان کوچک و افتادگی پلک ها باعث خواب آلودگی چشم شده و چهره را جوان نشان نمی دهد.
Here
برای بزرگتر نشان دادن چشمان خود ، از سایه قهوه ای روشن یا سایه شامپاین براق و سایه های نزدیک به رنگ پوست استفاده کنید تا چین و چروک کمتری نشان دهد. همچنین خط اشک را با مداد روغن بپوشانید و با یک براق کننده گوشه داخلی چشم را روشن کنید.
شکل طبیعی ابروهای خود را دنبال کنید
هرگز ابروهای خود را به صورت مصنوعی یا غیر طبیعی رنگ نکنید بلکه برای جوانتر نشان دادن ابروهای خود را با مداد یا سایه چشم طبیعی رنگ کنید.
Click Here
اگر ابروهای خود را بیش از حد برجسته کنید ، چهره شما خسته به نظر می رسد و اگر آنها را بیش از حد برجسته کنید ، غیرطبیعی به نظر می رسید. ابروهای ایده آل نباید نه خیلی بلند باشند و نه خیلی کوتاه.
Details
رژگونه را به درستی بزنید
برای صورت جوان ، از رژگونه روشن (صورتی ، هلو) استفاده کنید و رژگونه را در قسمت بالای استخوان گونه بمالید ، سپس یک قطره رژ لب برقی به رژ بزنید. از استفاده از کرم های رژگونه تیره یا پودر چرب خودداری کنید زیرا رنگ های تیره چین و چروک های شما را عمیق تر از آنچه هستند نشان می دهند.
Click Here
این ریمل ها مژه های شما را خراب می کنند
ریمل باعث بزرگتر و بزرگتر نشان دادن چشمان شما می شود ، بنابراین مژه های خود را با ریمل سبک و ظریف ، ضد آب رنگ کنید و قبل از ریمل زدن ، با مداد قهوه ای جایی که مژه های شما به نظر می رسد رنگ بزنید تا ضخیم تر به نظر برسد. هرگز از ریمل ضد آب استفاده نکنید زیرا مژه های شما را خشک می کند و مژه های شما را نازک و شکننده می کند.
Click Here
ریمل

از مرطوب کننده های رنگی استفاده کنید
از مرطوب کننده های رنگی استفاده کنید تا پوست شما کمی درخشان شود ، زیرا پوست درخشان نشانه جوانی است. مرطوب کننده های رنگی بسیار سبک ، دارای بافت ابریشمی و پوشش خوبی هستند. می توانید با یک اسفنج مرطوب مرطوب کننده به صورت خود بزنید و لکه های تیره پوست مانند زیر چشم و اطراف بینی را با کانسیلر از بین ببرید.
Here
یک خط از پودر خامه ای ایجاد کنید

برای برجسته جلوه دادن گونه ها ، می توانید با استفاده از برس کرکی یک خط نازک با کرم تیره زیر استخوان گونه بکشید و آن را پاک کنید. با استفاده از پودر تیره ، دور صورت ، زیر و اطراف خط مو را خط بکشید.

لبهایت را بزن
با افزایش سن ، لب ها حجم خود را از دست می دهند و کمی آویزان به نظر می رسند ، بنابراین بهتر است کمی به آنها حجم دهید تا با آرایش لب جوانتر به نظر برسند.

برای این کار می توانید یک خط لب کمی بالاتر از خط لب واقعی خود بکشید و یک رژ لب به رنگ طبیعی انتخاب کنید ، اما اگر لب هایتان بزرگ است ، روی آن یک خط لب بکشید و از رنگ های پر زرق و برق مانند گیلاس و پرتغالی استفاده کنید. به وسط لب پایین برق بزنید تا لبها پر و پرتر به نظر برسند.
Click Here
تکنیک های زیبایی

دندانهای سفید باعث می شوند جوانتر به نظر برسید

دندانهای سفید و براق شما را جوانتر و زیباتر نشان می دهد ، بنابراین برای داشتن چهره ای شاداب و درخشان دندانهای خود را سفید کنید.

قسمت جلوی موهای خود را ببرید

قسمت جلوی سر را مرتب کرده و سطح آن را با سشوار رنگ کنید تا صورت جوان و زیبا به نظر برسد.
Details
موی کوتاه

موها با افزایش سن وضعیت خود را از دست می دهند و خشک می شوند ، بنابراین بهتر است موهای خود را کوتاه نگه دارید تا جوان تر باشید و از موهای خود راحت تر مراقبت کنید.
Click Here
رنگ مناسب موهای خود را انتخاب کنید

اگر می خواهید زیباتر و جوانتر به نظر برسید ، هرگز اجازه ندهید موهای خاکستری شما نمایان شود زیرا هر چقدر ظاهر شما آراسته باشد ، باعث پیرتر نشان دادن شما می شود.This Blog

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *